سایت بهترین ابزار


داستان‌های بسیار از خردمندی او گفته‌اند. از داستان‌های مشهور بزرگمهر پاسخی است به این پرسش در پیشگاه انوشیروان داده است:

که بزرگ‌ترین بدبختی چیست؟

فیلسوف یونانی گفت «پیری و کُودنی که با تنگدستی و نداری با هم باشد»، دانشمند هندی گفت «بیماری‌های جسمی که با دردهای روحی فزون گردد»، بزرگمهر گفت که «آدمی ببیند که عمرش در حال به پایان رسیدن است و کار نیکی نکرده‌ باشد، این بدترین بدبختی هاست.» این پاسخ در پیش خسرو بسیار پسندیده آمد و مقام و ارج بزرگمهر در برابر دانشمندان و فیلسوف‌های خارجی نمایان شد.ادامه مطلب...
ارسال توسط اشكان پويان
نظرات (0)
تاريخ : ۴ تير ۱۳۹۵
بزرگمهر وزیر خسرو انوشیروان یکی از شاهان قدیم بود. او عقیده داشت که هر کس صبح زود از خواب بیدار شود آدم موفقی خواهد شد. خودش هم همیشه پیش از طلوع آفتاب به سر کارش در کاخ انوشیروان می رفت و او را از خواب بیدار می کرد. انوشیروان که می خواست بیشتر بخوابد از این کار وزیرش ناراحت می شد. یک روز انوشیروان نقشه ای کشید و به عده ای از نوکرانش دستور داد تا در سر راه بزرگمهر کمین کنند و بر سر او بریزند و هر چه دارد بدزدند. انوشیروان می خواست با این کارش نگذارد که بزرگمهر صبح زود به کاخ بیاید و او را بیدار کند و از آن به بعد هم جرأت نکند صبح زود از خانه بیرون آید. پس نوکرها پیش از طلوع آفتاب بر سر راه بزرگمهر کمین کردند و همین که او به نزدیک آن ها رسید بر سرش ریختند و کیسه سکه ها و لباس های او را دزدیدند. بزرگمهر با لباس زیر به خانه بر گشت و لباس دیگری پوشید و به کاخ انوشیروان رفت، اما دیگر دیر شده بود و آفتاب طلوع کرده بود.
انوشیروان که علت دیر آمدن وزیرش را می دانست با تمسخر از او پرسید: چرا امروز دیر کردی؟!
بزرگمهر پاسخ داد: راهزنان بر سرم ریختند و مرا غارت کردند و من ناچار به خانه برگشتم تا لباس دیگری بپوشم، این بود که دیر شد.
انوشیروان با همان لحن تمسخر آمیز گفت تو که می گفتی هر کس زود از خواب بلند شود موفق است، پس چرا امروز تو موفق نبودی؟!
بزرگمهر فوری پاسخ داد: برای این که دزدان زودتر از من از خواب برخاسته بودند و موفق شدند اما چون من دیرتر از آن ها بیدار شدم ناموفق ماندم.
AmirHossein.avablog.ir


ادامه مطلب...
ارسال توسط اشكان پويان
نظرات (0)

درود ، امروز می خوام راه هایی رو بهتون بگم که خودم استفاده کردم و جواب داده ؛ برای رفع خستگی موقع درس خواندن، البته درس خواندن برای کسی که علاقه واقعی داشته باشد خسته کننده نیست ، ولی برای بخش هوشیار خسته کننده نیست! بخش ناخودآگاه و غیرهوشیار بدن بعد یه مدت انجام کار تکراری که بدون فعالیت بدنی و صرفا یادگیری است کمی خسته می شود که این خستگی بعد از 11سال درس خواندن بیشتر بروز می کند و دامن گیر می شود ...

اولین کار و بهترین کار کم کردن چربی ها یا حذف کامل اون از غذاهایی هست که می خورید ، که خیلی اثر داره ! من خودم اولش باورم نمیشد که چربی ها انقدر اثر داشته باشند ... بعد از اون می تونید برای یه درجه پیشرفت کردن ، سبزیجات هم بخورید که سبزیجات واقعا اثر غیرقابل تصوری داره و اصلا بعد غذا احساس می کنید چابک و سرحال شدید !

همچنین درباره تغذیه بهتره که رسیدن کامل مواد معدنی و ویتامین های مورد نیاز بدن رو مورد توجه داشته باشید ؛ مخصوصا گروه B برای شادابی بیشتر که می تونید از مکمل های B-کمپلکس استفاده کنید (قیمت : 25.800تومان)

همچنین قرص های ویتامین C (=آسکوربیک اسید) هم مفیده البته نه هرروز بلکه هرچند روز یکبار مخصوصا زمانی که احساس سرماخوردگی دارید ... خودتون که می دونید یه سرماخوردگی راحت 2-3 روز آدمو از پا درمی آره !

سربلند باشید ؛ امیرحسین اعتماد = AmirHossein.avablog.irادامه مطلب...
ارسال توسط اشكان پويان
نظرات (0)
تاريخ : ۴ تير ۱۳۹۵

درود ، حرکت جدیدی که امسال از صداوسیما مشاهده شد این بود که یه برنامه برگزار کردند که مردم با استفاده از سیم کارت خود و به واسطه ی گوشی (با شماره گیری) رای بدهند و درمسابقه شرکت کنند ، اگرچه درهر زمینه 2میلیون نفر شرکت کردند که درکنار چشم گیر بودن درمقابل 70میلیون جمعیت ایران چیز زیادی نیست (البته بنظر من درسالهای آینده افزایش بیشتری پیدا خواهد کرد) ولی برای نماینده های این مسابقه اهمیت زیادی داشت !

من از گذشته تاکنون هروقت رای می دادم و یا طرفدار کسی بودم چه برنده و چه بازنده همان طرف می ماندم و به قولی تا آخرین قطره خون پایبندش بودم ! الآن هم رای های خودمو با شماره ی مربوطه اعلام می کنم تا دوستان هم اگر خواستند شرکت کنند ؛خوبی اش اینه که هزینه نداره و درکنارش شانس برنده شدن یه مرسدس بنز رو هم دارید !

برنامه : 90

خواننده : سالار عقیلی

بازیگر زن : الناز حبیبی

بازیگر مرد : جواد عزتی

سریال : دردسرهای عظیم 2

ورزشکار : سعید معروف

با شماره گیری *780# با موبایل (ستاره هفتصد و هشتاد مربع) و سپس گزینه 1 (سه ستاره)

می تونید وارد بخش های مختلف بشید و رای خودتون رو وارد کنید. بدرود [ amirhossein.avablog.ir ]ادامه مطلب...
ارسال توسط اشكان پويان
نظرات (0)
تاريخ : ۴ تير ۱۳۹۵
سلام و درود بر تمامی دوستان خوبمتاسفانه بیشتر اوقات پیش میاد که وقتی به صفحه وبی سر میزنین یکسری پنجره یا پنجره ها خودکار باز میشوند.تمامی مرورگرها به صورت پیش فرض برنامه ای دارند که سعی میکنه از این اجرای خودکار جلوگیری کنه اما خودتون هم میدونین که کارساز نیستندبا ما در ادامه مطلب همراه باشید تا با استفاده از افزونه هایی این مشکل رو حل کنیم

ادامه مطلب...
ارسال توسط اشكان پويان
نظرات (0)
تاريخ : ۴ تير ۱۳۹۵
سلام و درود بر همه ی خوباندوستان قصد دارم امروز شمارو با یک موزیک پلیر قدرتمند و زیبا آشنا کنم.با ما همراه باشید تا بیشتر با این موزیک پلیر آشنا شوید.

ادامه مطلب...
ارسال توسط اشكان پويان
نظرات (0)
تاريخ : ۴ تير ۱۳۹۵
سلام و درود بر همه خوبانهمونطور که میدونید Lynda.com بهترین آموزش های مربوط به نرم افزار هارا تولید میکند.اما متاسفانه برای استفاده از این سایت باید اکانت پرمیوم داشت.قیمت این اکانت ها بسیار بالاست و همچنین برای خرید این اکانت ها نیاز به کریدیت کارد دارین که هنوز ایران در تحریم هست.در نتیجه نمیتوان این اکانت هارا خرید.به همین منظور ما سعی داریم که بیشتر آموزش های مفید Lynda.com را برای شما قرار بدیم.در این قسمت که اولین هم هست قصد دارم آموزش VS 2012 رو بگذارم

ادامه مطلب...
ارسال توسط اشكان پويان
نظرات (0)
سلام بر همه خوباندر این قسمت قصددارم یک کتاب خیلی مفید برای افرادی که دوست دارند ویژوال استدیو رو یادبگیرند قراربدم.البته توجه داشته باشید که این کتاب به زبان انگلیسی میباشد و ممکن است برای شما کمی سخت باشد،اما در این کتاب سعی شده کلمات ساده به کار بروند در نتیجه از سختی کار کم خواهد کرد.برای دانلود کتاب و آشنایی بیشتر لطفا به ادامه مطلب بروید.

ادامه مطلب...
ارسال توسط اشكان پويان
نظرات (0)
تاريخ : ۴ تير ۱۳۹۵
سلام و درود بر همه خوبانبه وبلاگ پسران باهوش خوش آمدیدبازدید کنندگان عزیز،یک موزیک پلیر در بالای وبلاگ قرار دارد که دارای 5 آهنگ کامل و مختلف هستاین پلیر اتوماتیک نیست( گفتم شاید ممکنه بعضی ها دوست نداشته باشند) و در صورتی که میخواهید به موزیک ها گوش دهید لطفا بر کلیک کنید.و میتوانید بر کلیک کنید تا موزیک ها قطع شود.

ادامه مطلب...
ارسال توسط اشكان پويان
نظرات (0)
تاريخ : ۴ تير ۱۳۹۵
سلام بر همه خوباندوستان در این قسمت دوست دارم یک کلیپ کوتاه غم انگیز و عبرت آموز رو منتشر کنم.این کلیپ کره ای هست و زیرنویس انگلیسی داره(کلمات هم سخت نیستند میتونین بخونین)ولی اگه مشکلی بود بگین تا زیرنویس فارسی هم براش درست کنم.این فیلم در آپارت آپلود شده از دست ندینتماشای این فیلم در آپارات

ادامه مطلب...
ارسال توسط اشكان پويان
نظرات (0)
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ]